4 Nisan 2016 Pazartesi

Kelepir Kitapçıya Konuk Yazar Olmak İster Misiniz?

 
 Bahar günleri benim içime birçok coşku ile gelir. Yeni bir şeyler yapma hevesi kaplar her yanımı.  Kozasından çıkmaya çalışan bir kelebek misali… Bu hevesten Kelepir Kitapcı Bloguna yansıyan ise yeni bir etkinlik yapmak arzusu oldu.
Ama bu etkinlik bir şeyler alıp verme tarzında değil de bu sefer bir konuk yazarlık şeklinde olmasını arzu ettim. Bir kitap blogu olarak kitaplarla ilgili olacak bir konu belirledim konuk yazar olmak isten arkadaşlarımda.
Aşık Olduğum İlk Kitap!
Size okumayı sevdiren, kitaplarla aşk yaşamanıza vesile olan kitap hakkında bir yazı yazarak blogguma konuk yazar olabilirsiniz.
 
Benim aşık olduğum ilk kitap Çocuk Kalbi idi. O kitaptan sonra başladı her şey.
Peki, sizin  aşık olduğunuz ilk kitap, ilk aşkınızın adı neydi?  Bizimle paylaşır mısınız?
Yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
Yazımı bittirmeden bir konuya da hemen değineyim, konuk yazar olmak isteyen arkadaşlarım yazılarının sonunda bloggunu tanıtan yazı ve linklerini de rahatlıkla paylaşabilirler. Böylelikle de birbirimizin tanıtımını yapıp daha çok kişiye ulaşabiliriz  ve beklide daha çok kişide bize ulaşır.Belki de çok güzel dostlukların adımı atılır. Değil mi?
Bu konuk yazarlığın sürekli olmasını amaçlıyorum, o sebeple etkinliğin bir bitiş süresi yok. Öne Çıkan Yayın bölümünde devamlı açık tutmayı düşünüyorum.
 
 
Baharda kozasından çıkan tüm kelebeklerin güzelliklere uçması dileği ile,
Sevgiler…
 

5 yorum:

 1. Ne güzel bir etkinlik ; başarılar şimdiden herkese ...
  " Baharda kozasından çıkan tüm kelebeklerin güzelliklere uçması dileği ile, " bayıldım bu dileğe
  Şahane bir hafta olsun

  YanıtlaSil
 2. Bolca kitap yorumu paylaşan biri olarak tabii ki en müsait olduğum zaman diğer etkinliklerine olduğu gibi bu etkinliğine de seve seve katılacağım. bu arada blog tasarimin harika olmus

  YanıtlaSil
 3. didemika çok teşekkürler ....

  YanıtlaSil
 4. neslihanım çok teşekkürler. tasarım ben denize ait bu arada :)

  YanıtlaSil
 5. Başucu kitabım şeker portakalıdır ama kitaplarla ben hep aşk yaşayan birisi olmama rağmen en son 19. kez okudum ve sonra saymayı bıraktığım SEFİLLLER benim hayatımın kitabı olmuştu. Hala da öyledir. İçim sıkıldıkça açar SEFİLLLER okurum. Hiçbir şey onun yerini tutamaz. Beni hüngür hüngür ağlatmıştır. Her okuyuşumda kitabın sonunda gözyaşlarımı tutamam. Tam set halinde orjinalini almak istiyorum ama bulamıyorum bu aralar hiçbir yerde nedense..

  YanıtlaSil

© Kelepir Kitaçı by Dilek..., AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena